Oferta

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie urządzenia, materiały, akcesoria i chemię sprawdzonych czołowych producentów i dystrybutorów z naszej branży. Jest to oficjalna dystrybucja a więc posiada fabryczną gwarancję realizowaną poprzez polskich przedstawicieli firm oraz dystrybutorów za naszym pośrednictwem. Wiąże się to z zapewnieniem obsługi serwisowej gwarancyjnej jak i pogwarancyjnej oraz dostępnością do części zamiennych i eksploatacyjnych co jest szczególnie ważne podczas wieloletniej eksploatacji basenu , wanny SPA, sauny, centrali wentylacyjnej lub osuszacza.
Ze względu na wielkość oferty, urządzenia takie jak: filtr basenowy, pompa basenowa i masażu, dmuchawa powietrza, skimmer, dysze napływowe, odpływy, lampy podwodne, wymiennik ciepła, automat dozujący, lampy UVC, wykładzina basenowa, ceramika basenowa, atrakcje basenowe - przeciwprąd, natrysk, masaż ścienny, bicz wodny, gejzer powietrzny, sterownik filtra i temperatury oraz wiele innych tutaj nie wymienionych zostały przedstawione w katalogach fabrycznych producentów. Po zapoznaniu się z ich zawartością prosimy skierować zapytanie o wycenę drogą mailową lub telefoniczną a przedstawimy atrakcyjną ofertę.
W przypadku braku w przedstawionych katalogach interesujących Państwa urządzeń prosimy o kontakt, gdyż nie jesteśmy w stanie umieścić wszystkich katalogów ze sprzętem współpracujących z nami firm.
Oferujemy chemię basenową do pielęgnacji wody, oraz specjalistyczne środki czystości i dezynfekcji. Prowadzimy sprzedaży chemii płynnej do automatycznego dozowania w dużych kanistrach – 30 – 40 kg takiej jak: podchloryn, chlor płynny, korektor pH, koagulant. Cenę i warunki dostarczenia takiej chemii ustalamy indywidualnie po ustaleniu wielkości zamówienia i miejsca dostarczenia.

Katalogi

Baseny - Urządzenia - Akcesoria
Technika Basenowa
B.H. Technika Basenowa

Części zamienne Technika Basenowa

Baseny Stalowe Orion

Baseny Stalowe Orion

Kamienie Brzegowe BORDO GOBI

Kamienie Brzegowe Gordo Bogi

Pompa Ciepła TEBAS

Pompa Ciepła TEBAS


 


Chemia basenowa

 

Chemia Basenowa Katalog

Chemia Baenowa

 
Osuszacze, Centrale wentylacyjne


Centrala Basenowa UTA UTAZ


Osuszacz Basenowy - kanałowy SHA


Osuszacz Basenowy - kanałowy SDA


Osuszacz Basenowy SBA